Side 1 af 1
reef aquarium vol.3
: man 5. dec 2016 20:13
af ViggoN
Hej alle faldt over denne bog og den lyder spændende, men inden jeg køber den ville jeg lige spørge: er der nogle herinde som kender og har læst den? Er den noget værd eller er der andre gode bøger man måske skulle kigge på.
På forhånd tak
Re: reef aquarium vol.3
: man 5. dec 2016 20:30
af Carsten
Jeg har både den og de 2 andre. Nu er det omkring 10-11 år siden den udkom. Så visse ting har ændret sig. Men de væsentlige ting er stadig de samme. Biologien er jo stadig den samme
De priser jeg ser på Amazon. Co. UK er da absolut vanvittige
Re: reef aquarium vol.3
: man 5. dec 2016 20:44
af ViggoN
Carsten skrev:Jeg har både den og de 2 andre. Nu er det omkring 10-11 år siden den udkom. Så visse ting har ændret sig. Men de væsentlige ting er stadig de samme. Biologien er jo stadig den samme
De priser jeg ser på Amazon. Co. UK er da absolut vanvittige
Ja det fuldstændigt sindsygt! Så den på iBooks Butikken for 139kr, har du forslag til lidt nyere bøger, som du måske kunne anbefale istedet?