Side 1 af 1

Katagorien Nano Reefs

: tors 2. maj 2013 08:15
af mipe
Hvad er meningen egentlig med "Nano Reefs" katagorien?
Det er bare alle mulige forskellige tråde, der sagtens kunne deles ud i de forskellige respektive katagorier!

Har brugt timer på at lede efter et akvarie under "Medlemmernes akvarie" og derefter finder man så ud af at den er oprettet under "Nano Reefs" istedet for! :MA

"Red Sea Max" og "Fluval Edge" katagorierne burde vel også flyttes ned under "Medlemmernes akvarie" ellers så syntes jeg at der ihvertfald skulle lukkes for at man kunne oprette tråde under selve "Nano Reefs"?

Re: Katagorien Nano Reefs

: tors 2. maj 2013 08:55
af S1m0n
Enig. Eller ihvertfald så sku Red sea og Fluval katagorierne flyttes ind inder katagorien 'medlemmers akvare'

Re: Katagorien Nano Reefs

: tors 2. maj 2013 08:59
af mchr
Det er vel specifikke spørgsmål til red sea og fluval - det er meget specifikke spørgsmål som jeg personligt ikke gider kigge på, så det er fint de er gemt væk.

Re: Katagorien Nano Reefs

: tors 2. maj 2013 09:04
af mipe
mchr skrev:Det er vel specifikke spørgsmål til red sea og fluval - det er meget specifikke spørgsmål som jeg personligt ikke gider kigge på, så det er fint de er gemt væk.
Derfor kan selve mapperne jo godt flyttes ned under "Medlemmernes akvarie" da det jo som regel indebære at man enten har eller gerne vil havde et af disse akvarier!