Side 1 af 1

Indstilling for overvågning

: tirs 31. jan 2012 22:15
af permadsen12
Jeg har sat overvågning på nogle emner.

Er der en måde, hvorpå jeg kan vælge, at blive gjort opmærksom på aktivitet i disse emner når jeg logger på her, i stedet for at få dem i min mail ?

Med venlig hilsen

Per Madsen

Re: Indstilling for overvågning

: ons 1. feb 2012 16:52
af apfolmer
Du kan klikke på ,,,, vis mine indlæg,,,,

Re: Indstilling for overvågning

: søn 19. feb 2012 12:21
af permadsen12
Bumper lige denne engang, og så må jeg se om jeg kan forklare lidt nærmere hvad jeg mener. :)

Hvis jeg har valgt at overvåge et emne, så får jeg besked i min private mail hver gang der er et nyt indlæg. Dette bevirker, at jeg til tider bliver tæppebombet med mail, hvilket kan være ret uoverskuligt. :dizzy:

Mit spørgsmål er derfor, og må vel være til admin, kunne man gøre det sådan, at man ved indlogning får besked ude i boksen i højre side af velkomstportalen når der er nyt i de emner man har valgt at overvåge ?

Jeg ved godt at man kan vælge at bogmærke en tråd, men det fungere jo ikke helt på samme måde, da man ikke kan se hvornår der kommer nye indlæg.

Håber det er til at forstå[center][/center]